| Vengeaance a întrebat:

Acum o luna m-am vopsit cu un nuantator loncolor techno red, pe plic scria ca pentru parul lung sau mediu trebuie folosite doua plicuri asa ca am folosit doua. Dupa circa 8 spalari nu mai este atat de intens dar se vede rosu in lumina, credeti ca daca ma spal in fiecare zi pana incepe scoala se va duce, sau macar nu va mai fi atat de vizibil. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Wolfszeitt a răspuns:

Şi eu folosesc acelaşi nuanţator, dar altă culoare. Reflexiile se duc cu timpul, dar nu-ţi recomand să te speli în fiecare zi. Părul tău se va obişnui cu asta şi se va îngrăşa foarte repede. Recomandat ar fi să îl speli o dată la 2-3 zile.

4 răspunsuri:
| Kissu22 a răspuns:

Da, cu timpul de duce.( Dar nu te spala pe fiecare zi macar la 2 zile) Bafta.happy

| Vengeaance explică (pentru Kissu22):

Multumesc mult happy

| Kissu22 a răspuns (pentru Vengeaance):

N-ai pentru ce happy

| Crisan64 a răspuns:

O sa se duca. Spala-te odata la doua zile si nu iti mai face griji.Eu cred ca o sa se duca