| Anaamaria233 a întrebat:

Buna, acum o săptămâna și un pic mi-am făcut un piercing in ureche sus (helix).
Și de câteva zile urechia mi-e roșie, dacă ating ma doare, zici ca-mi arde.
Ce e de făcut? Trebuie să-l scot sau pot sa-l tratez eu acasă?
Va rog să-mi răspundeți

3 răspunsuri:
| alexiapacifista a răspuns:

In general piercing-urile in ureche se vindecă greu, deci e cam normal sa te doară, dar acum nu stiu cum e cu helix-ul, eu am doar in lob...totusi presupun ca ai folosit vreo crema happydaca ti-ai facut piercing-ul la un salon, cred ca e ok si trebuie doar sa-l lasi sa se vindece

| User4358 a răspuns:

Dacă ti-a trebuit piercing asta e! Va meritată soarta!

| Anaamaria233 explică (pentru User4358):

Ce mentalitate ce **** ai
Dacă ai piercing ce, nu mai ești om sau ce dracu?