| Sebi00 a întrebat:

Buna all am o intrebare daca m-am spalat ieri pe cap si ma spal si astazi da cu un sampon mai slab de la gerovital are ceva? am parul gras da de data asta nu mie uleios dar ca nu imi place cum imi sta si vreau sa ma spal pe cap funda celui mai ubn raspuns happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu are nimic, insa iti recomand ceva mai bun impotriva parului gras:
Daca ai parul lung, cumpara 2 fiole de vitamina C, iar daca ai parul scurt cumpara numai o fiola.
Speli bine parul, iar in apa de limpezit toarna fiolele de vitamina C.Limpezeste bine parul.Vei constata ca firul de par se va intari si se va ingrasa mai greu.
Sa ai un par mai frumos iti doresc.
Te pup!

1 răspuns:
| universa a răspuns:

Uite poti sa te speli de maxim 3-4 ori pe saptamana.Mai mult nu iti recomand pentru ca si eu am parul gras si de si lung si stau cate o 1 jumate sa ma spel bine. poti sa te speli.pup