| anonim_4396 a întrebat:

Buna all.Cum pot asorta un inel de aur(cu ceasul, cu cureaua?)As putea purta in acelasi timp si inel de aur si de argint? Daca inelul e de aur, cerceii si restul accesoriilor trebuie sa fe neaparat tot din aur? Ce parrei aveti? Ms

2 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Frumos si normal asa este! Toate accesoriile sa le ai din aur/sau din argint.nu sa faci o amestecatura de materiale...

| coralia_5862 a răspuns:

Hmm ce zici sa iti iei ambele inele pe acelasi deget si sa iti iei o curea argintie si niste pantaloni galbeni sau invers
poti sa porti si de aur si de argint doar atata timp cat asortezi accesorile cu imbracamintea incearca sa iti iei un mot (clema de par) de culoare galbena
o sa fie de efect si sigur nu vei trece neobservatawinking