| Alice123456 a întrebat:

Deci, i-am facut cadou prietenului meu cand am facut 3 luni de relație un inel de aur, a fost destul de scump pentru posibilitatile mele,dar am vrut sa fie ceva mai diferit,el tot timpul i-l purta si de vreo săptămana nu i-am mai vazut inelul si l-am întrebat unde este si mi-a zis ca i-a fost furat,l-am crezut si chiar ma gândeam cum sa fac rost de bani sa ii cumpăr altul si ieri un prieten al iubitului meu imi spune ca inelul l-a pierdut intr-o noapte la poker,sunt foarte supărate pe el si nu numai pentru ca a pierdut inelul ce i l-am dat eu, dar mai ales pentru faptul ca m-a mințit, putea sa vina si sa imi spună sincer ce s-a întâmplat si era altceva.
Voi ce părere aveți?
Ar fi asta un motiv sa ma supăr pe el sau exagerez eu?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E chiar aiurea ce a facut. Mai ales ca tu te-ai chinuit atat sa i-l iei. E clar, ai un om langa tine care nu apreciaza suficient ce faci pentru el. ORicum mi se pare foarte devreme la 3 luni sa-i cumperi un inel de aur.

| darrio2007 a răspuns:

Daca la 3 luni i-ai facut acest cadou inseamna ca la 3 ani ce ii faci cadou? Un BMW? Nu este genul care apreciaza cadourile pleașcă. Pentru ca a fost o pleașcă pentru el. Cauta-ti unul care te apreciaza pe tine ca persoană nu cocălarul ăsta care ti-ar vinde si lenjeria intimă de pe tine.

| Violleta2022 a răspuns:

La 3 luni tu ca fata, ii cumperi inele de aur?
Cred ca s-a intors lumea cu susul in jos!
Ori ai tai sunt putrezi de bogati, ori ala te tine din materialism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic nu te-a mintit, a omis cateva detalii cheie. laughing
Eu i-as da papucii de pe acum, dar nu la propriu ca-i pierde si pe aia la poker.

| Amalia12345678 a răspuns:

Nu exagerezi deloc si eu m-as fi suparat sa imi facă iubitul așa ceva, eu zic sa vorbești cu el sa vezi ce scuza penibila v-a găsi happy