| DiBianca a întrebat:

Buna all
Sunt din Arad am 14 ani si am pielea foarte alba, si as vrea sa imi cumpar un autobronzant care sa nu pateze, nici daca nu folosesc un exfoliant inainte.As fi vrut sa merg la real sa imi iau un autobronzant bun dar am auzit ca numai circula autobuzele pana acolo.As vrea sa incerc la farmacia de langa mine, oare gasesc? Sau daca este cineva din Arad sa-mi spuna si mie unde sa gasesc, si va rog sa-mi spuneti un autobronzant care sa nu pateze.Am auzit ca cele de la Nivea sunt bune si cele de la Johnson.Multumesc,dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| White13 a răspuns:

Nu sunt din Arad, dar stiu sigur ca intr-o farmacie SensiBlu o sa gasesti ce cauti. E adevarat, produsele de acolo nu sunt tocmai ieftine, dar sunt foarte bune. Poti solicita asistenta din partea vanzatoarei. Ea stie sigur care sunt cele mai bune produse. Sper ca ti-am fost de ajutor!