| anonim_4396 a întrebat:

Buna all. vreau sa imi schimb garderoba dar nu in sensul ca vreau neaparat alt stil. vreau haine care sa ma faca mai matura.acum ca vine iarna vreau sa imi iau cizme, geaca etc si nu stiu ce sa imi iau.nu vreau poze doar pentru iarna ci si pentru toamna adica pentru acum pentru vara, primavara etc.astept poze sau site-uri. fundita+vot

2 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Depinde cati ani aihee hee

| ElizzaTPU a răspuns:

Buna
Intra pe http://www.fiora.ro/colectia-toamna-iarna.html si produse vestimentare au;)