| Roxana_1758 a întrebat:

Buna all:*
Vreau sa ma vopsesc, acum 1 luna m-am vopsit blond deschis, nu fff descis, normal eu avand parul saten inspre inchis la radacina,
acum vreau sa ma vosesc mai inchis insa nu stiu ce culoare sa aleg?
as vrea un saten inchis inchisstraight face habar n-am, vreau sa se prinda nuanta de parbig grin
Ast pareri:*
Dau fundahappy

2 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Incearca un blond mediu, daca faci o schimbare brusca poti avea un shoc, iar culoarea fii fara grija ca iti va iesi in cazul tau
http://www.google.ro/......tp?/imgres
este un saten mai deschis

| EuNumaiEuNumai a răspuns:

Cea mai frumoasa culoare la parul tau ar fi negru-albastrui,eu am o prietena care are parul ca si al tau si s-a vopsit negru-albastrui si i-a stat super bine,parca s-a mai inviorat, e simpla culoarea, nu e extravaganta, si e frumoasa, sper ca te-am ajutat :*