| Ana190089494849 a întrebat:

Buna, am 1.64 si 56 de kg burta nu prea am, însă coapsele și șoldurile sunt mari. Cum as putea sa fiu foarte slaba ca modelele din poza si de pe siteri?
In maxim 5 luni va rog!
Marea mea problema este ca nu pot sa ma abțin pentru ca alte persoane ma corup.
Va rog este un vis!
Va implor!

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Sport, alege un sport care iti place si care lucreaza acele zone unde ai depunerile. Si il faci intens. Coapsele si soldurile se lucreaza bine daca faci ciclism de exemplu.

| Ana190089494849 explică (pentru antimulte):

Nu am timp am meditați in toate zilele și nu exagerez

| antimulte a răspuns (pentru Ana190089494849):

Bicicleta eliptica? Si faci in casa, dimineata devreme sau seara inainte de culcare. Daca vrei in 5 luni si fara regim trebuie sa iti faci timp altfel nu faci nimic.

| Ana190089494849 explică (pentru antimulte):

Si crezi tu că părinții mei ma vor asculta.
Iti spun eu Nu.
Nici nu am bani să cumpăr una pentru ca mama si tata nu vor.