| BOOBZen a întrebat:

Buna am 11 ani, este bine sa ai 45 kg la varsta asta? Mentionez ca am peste 1.50,sau mai mult, ar trebui sa slabesc? Ca nu arat grasa dar eu parca tot as vrea sa slabesc, daca e ce ar trebui sa fac, abdomenele sunt bune? Ceaiul e bun? Apa cu lamaie e buna? Daca fac skateboarding ma ajuta cu ceva? Va rog am nevoie de ajutor, plus ca sunt la balet si am fete de 10 ani care au 30 si ceva, ma rog pot minti si alea ca nu-i mare chestie

5 răspunsuri:
| flavia19 a răspuns:

Buna! daca ai 11 ani poti sa faci abdomene pentru ca vei obtine si o musculatura armonioasa, dar in acelasi timp, mergi pe bicicleta, alearga prin parcthinking SUCCES! oricum daca ai 4 de kilograme asta nu inseamna ca esti grasuta, poate ca ai multa masa musculara.:*

| Alexxxxxxx a răspuns:

Poi poti sa faci abdomene sau poti sa te imbraci mai gros si faci joging.

| Panda15 a răspuns:

E destul de ok daca ai PESTE 1.50 la.

| SashaPieterse a răspuns:

Daca sti scoala de la stadionul danpaltinisanu poti merge acolo.Se fac antrenamente de handbal si nu joci handbal, doar te incalzesti si faci exercitii de forta cu ajutorul carora peste o luna vei fii slaba ca un model.

| dyzy a răspuns:

Amice la 11 ani nu-i nimic alti sunt de 2 ori cat tine