| Name29u3wuih a întrebat:

Am 14 ani si am o mare problema...Parerea mea, rusinoasa.Fiind la varsta asta,stiu ca noi, adolescentii avem parte de cosi si bla-bla-bla.Problema este ca am cosi inestetici pe spate.Ce pot face sa dispara? FUNDA!:*

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu se spune " cosi" se spune" cosuri".
Trebuie sa te speli pe spate in fiecare seara si aplica-ti un tratament pentu cosuri.

| AnnePanda a răspuns:

Bună! Se spune ''coşuri'' nu ''coşi''. *facepalm* E ca şi plurarul de la coş normal. Un coş, două coşuri. Got it? happy
Anyway...
Iţi recomand Teen Derm Gel din propria experienţă; În fiecare seară fă duş cu el..Ar fi mai bine să te duci la dermatolog. Scapi cel mai repede si cel mai sigur.
Multă baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Dianatips a răspuns:

Pfai incetati cu gramatica asta. Din cauza semi-analfabetilor se va ajunge la modificarea intregului DEX. Exemplu: sg.: cireasa, pl.: cirese, se pare ca mai nou e considerat corect si ciresi... whatdafac? (ciresii din cate stiu eu sunt pomii).
Cat despre cosuri, du-te fa o sedinta de 6 minute la solar si vei scapa de ele, cel putin la mine a functionat

| anutze a răspuns:

"cosii" naibii ce sa te mai faci cu ei.ai auzit de dictionar? sau de doom 2? cred ca vb chineza, dar wtf ce mai conteaza sa vb corect in zilele de azi...mrg,revenind la "cosi" cauta o crema cv

| KidGirl99 a răspuns:

Cosi? ce sunt aia? Poate cosuribatting eyelashes laughing