| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Am 14 ani si am spracenele zic eu cam mari.Ce credeti ar trebui sa ma pensez?

Răspuns Câştigător
| Adellia a răspuns:

Este foarte frumos daca le ai groase...te sfatuiesc sa te duci la un salon si sa ii spui sa iti dea forma.nu sa ti le subtieze si o sa iasa foarte frumos...eu m`am pensat singura cand eram de varsta ta si mi le-am subtiata apoi am tras cu ele ca sa creasca.succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! da penseazate, dar bine sa nu iti strici sprancenele, pune o fata sa te penseze ca stie sa penseze asa tu te strici Succes!

| Dya22 a răspuns:

Eu cred ca Nu.Fiecare persoana este unica.Toti suntem speciali fiind pur si simplu noi insine, pastrandu-ne naturaletea.
O sa ai destul timp si pentru asta dar nu cred ca e cazul.

| disneychanel a răspuns:

Prima data m-am pensat la 14 ani (acum am 17 ) si nu s-a intimplat nimic rau, nu mi s-au facut mai mari sau altceva de genu asta cum spun altii.Sunt de acord cu raspuns de mai sus cere cuiva sa te penseze sa-ti faca o forma frumoasa.