| DaReZon a întrebat:

Sunt foarte confuz. Sa ma pensez intre spancene sau nu? Ma gandesc apoi ca va trebui sa ma pensez din 3 in 3 zile. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Andiiiiiii a răspuns:

Pai, eu ma pensez, dar la o saptamana doua, adica dimineata cum vad ca a crescut, il iau cu penseta, si mai mult de 2 minute nu iti ia.soo...

| DaReZon explică (pentru Andiiiiiii):

Multumesc frate. M-ai incurajat si m-am pensat. Primesti funda.

| Andiiiiiii a răspuns (pentru DaReZon):

^.^

4 răspunsuri:
| Dallly a răspuns:

Eu zic sa te pensezi ca nu are cum sa-ti creasca asa repede.Te poti retusa o data pe saptamana daca vrei neaparat daca nu te mai poti pensa o data la 3 saptamani.

| NicoletaPaula a răspuns:

Nu trebuie sa te pensezi din trei in trei zile, in cel mai rau caz, trebuie sa te pensezi la o saptamana, doua.
Adica, decat sa ai o spranceana laughing