| darling a întrebat:

Am 14 ani si am tenul foarte gras ce creme sau medicamenete imi puteti rec sa nu mai am tenul asa gras?

plz help!

4 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Gelul de curatare de la Avene este foarte bun. E cam scump dar isi merita banii.Costa 520 de lei sau daca nu vrei sa dai atatia bani incearc ceva pentru ten gras de la Avon

| zanesiprintese a răspuns:

Avene e un tratament(crema)cleanance ca, care iti inchide si porii

| AngelOnEarth a răspuns:

Eu mi-am luat Clean&Clear Shine Control. Se gaseste in farmaciile Sensiblu, dar si in supermarket-uri si nici nu costa foarte mult.

| Ale_8242 a răspuns:

Masca cu namol happy Eu mi-am luat PlanetSpa de la Avon si mergewinking