| TotRoz a întrebat:

Am tenul foarte gras si o fata foarte dificila cu multe imperfectiunii bube cooosuri si puncte rosi. am incercat 1001 creme si inca nu am scapat complet ma puteti ajuta cu vreo sugestie? Dar nu ma refer creme si ' leacuri babestii'

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Leacuri babesti?!

Iti spun eu unul!
Cumpara de la Plafar Sau de la Farmaciiile Naturiste "bitter suedez"

Eu nuami din acela am folosit pana acum! Niki un fel de crema!
Si nu am nici un cos!

E magic! Ieri seara m-am trezit cu niste cosuri oribile pe fata, m-am dat cu bitter si pana dimineata au disparut!

Ti-l recomand cu cea mai amre incredere!

poti comanda si aici:
http://www.andyfarm.ro/......l_814.html

iata mai multe informatii (ca sa fii sigura ca faci cea mai buna alegere;)

http://www.farmablu.ro/farmacie/bitter-suedez-250ml-bano-

1 răspuns:
| LaMisto a răspuns:

Daca asa e tipul tau de piele... n-ai ce sa ii faci.Mergi la un dermatolog, iti da o crema, aplica ceva tratamente naturiste.Mananca sanatos, Bea multa apa si cam atat.