| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14 ani si deja imi creste mustata (bine sunt dezvoltat practic un sport deja ma 1.80 inaltime)si nu stiu ce sa fac sa ma rad sau nu am o mica incoiala deoarece mi-e frica sa nu ma trezesc dupa 2 zile ca trebuie sa o rad,,, rad,,, rad incontinuu

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Mie ca fata nu prea imi plac baietii cu mustatabig grinDaca nu vrei sa-ti creasca dupa cateva zile foloseste ceara calda sau benzile, dar de preferat ceara caldawinking

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Rade-o, ca e naspa cu mustata, si stai linsitit ca la 14 ani nu creste ca nebuna!

| UNfriendLY a răspuns:

Lol. radeo bah =) cum sa stai cu flocii la gura laughing
nu iti va creste dupa 2 zile. pe la inceput va trebui sa o razi 1 data la 2 saptamana cam asa. sau ceva mai mult dpinde si de metabolismul tau, apoi dupa ceva vreme 1 data la 1 saptamana happy mai repede d atat nu are cum sa-ti creasca.

| cristina a răspuns:

Foloseste ceara calda

| Mony a răspuns:

Parerea mea este ca, la varsta asta este normal
De ex si varului meu i creste si are doar 13 ani)
Amu asta depinde de cat de dezvolatat iti este corpul...
eu as zice sa nu-l razi...mai asteapta

parerea mea
pa

| :X:X a răspuns:

Pentru cateva fire nu mori laughing daca e destul de mare. rade-o happy

| Kaname a răspuns:

Mai asteapta.si eu am avut si nu am raso atunci.acum am 15 ani si am raso acum cateva zile happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pun aici http://yfrog.com/eaylvj o poza sa vedeti:D sunt cel in portocaliu nu se cunoaste foarte bine in poza dar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ustura cu ceara?happy?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Radeoo frate esti barbat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Las-o ma sa creasca straight face nu fi prost. straight face e super misto cu mustata am 12 ani si am o mustata foarte lunga si deasa [ nu chiar asa lunga]winking si arat super bine happy:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara griji frate am 13 ani si o rad o data la 2-3 saptamani
la mine era naspa ca puful era mai mare si arata si naspa si prieteni ma bateau la cap sa o rad ca nu imi sta bine

| cossmy a răspuns:

Ce ceara frate:O...esti baiat, cu lama, ce d'zeu? Un gilette fussion, un gel d ras si after shave si nu mai ai probleme. Nu trebuie sa o razi mai mult d o data la 10 zile. Proprie experienta. Nu da cu ceara ca pe urma o sa fi chel ca fetele pe picioare. Si nu o sa-ti maic reasca ca loomea. Ma rog, cum vreithinking

| andrei95 a răspuns:

Las-o pentru moment ca dupa ce o razi nu stiu sigur daca creste mai repede dar se va face mai aspra deci e foarte nasol

| Mihai_6663 a răspuns:

Rade-te happy, nu o sa creasca mai repede din cauza ca o razi ci din cauza varstei...

| titza10 a răspuns:

Mai bine las-o asa. O data ce o razi iti va creste mai multa,. fundita?

| Aurelian999 a răspuns:

Pai mai devreme sau mai tarziu tot va trebui -so razi deci tu decizi nu stiu inca nu m-am ras, o las sa creasca pana ma plictisesc de ea big grin

| DeNySuK_9997 a răspuns:

Rade-oooo!
esti baiat de la 14 ani e normal