| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 15 ani si ma duc de colindat cu clasa mea mergem de la fiecare la fiecare acasa ma rog imi puteti spune cum sa ma imbrac am 1, 70 inaltime nu cred ca conteaza, va rog spuneti-mi niste "look-uri" sa-mi fac freza sa nu o fac sa-mi vopsesc parul sa nu? FUNDA, scuza-ti categoria dar e cea mai vizitata va roog puppy dog eyespuppy dog eyes
SUNT BAIAT big grin

6 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Ar fi fain dacă v-aţi îmbrăca toţi asemănător, de exemplu în moş Crăciun si Crăciuniţe.

| Bellatores a răspuns:

Ai putea sa te imbraci intr-un port popular..sau in haine normale, nu ceva extravagant..doar te duci la colindat nu in clublaughing

| lady2in4black a răspuns:

Te poti imbraca cu ce te simti tu bine, o pereche de colanti, o pereche de cizme, palton, si o caciulita de Mos Craciun... La par iti poti face o mesa de culoare rosie...big grin

| Iyoana a răspuns:

Buna, Denis! La chestiile acestea ma descurc! Ia o pereche de blugi negri cu o bluza un pic mai deschisa la culoare: albastra deschis, turcoaz, Verde.
Daca vrei un stil mai elegant ia o pereche de blugi albastrii sau Verde inchis cu o bluza rosu inchis sau portocalie. Parul nu ti-l intinde cu placa pentru ca ti se ard varfurile. Ia o perie de par si dati-l pe spate. Daca ai ceara nu lasa parul sa iti stea in sus si nu iti FA creasta. Fetelor nu le place creasta.
Succes si Craciun fericit alaturi de CEi dragi! Sper ca te-am ajutat.

| anutze a răspuns (pentru Iyoana):

La unele fete le mai place si creasta :p

| anutze a răspuns:

Nene,i ati o perche de blugi si un tricou, da ti cu niste gel cv in cap i ati traista si hasata la vista baby :*
p.s. nu ti vopsi parul