| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 15 ani si ma duc de colindat cu clasa mea mergem de la fiecare la fiecare acasa ma rog imi puteti spune cum sa ma imbrac am 1, 70 inaltime nu cred ca conteaza, va rog spuneti-mi niste "look-uri" sa-mi fac freza sa nu o fac sa-mi vopsesc parul sa nu? FUNDA, scuza-ti categoria dar e cea mai vizitata va roog puppy dog eyes puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| sophie12helen a răspuns:

Aaa happy Greseala mea,scuza-ma.Ia-ti un fes,niste ghete, indiferent de culoare, o geaca de fas, sau de piele, un fular gri si un fes frumos :3. Inca odata, imi pare foarte rau ca am crezut ca esti fata.

4 răspunsuri:
| Lory_1630 a răspuns:

Ar trebui sa te imbraci cum iti place tie si sa te simti comod, sau daca ai ugg-uri sa le porti, blugi albastrii, o bluza de care vrei tu, si o jacheta draguta.

Răspuns utilizator avertizat
| sophie12helen a răspuns:

Buna happy Imbraca-te in blugi deschisi,sau.un albastru pal♥La par,fa-ti niste bucle, pe care o sa iti pui o caciula draguta. Daca ai UGG-uri, ar fi foarte bine, iar daca nu, o pereche simpla de cize ar fi ok.Ar trebui sa optezi pentru o geaca mai lunga(pana la genunchi).Sa iti iei manusi.Nu conteaza culoarea.Sa te simti tu bine. Daca nu iti place ideea mea, imbraca-te cat mai comod, pana la urma mergi la colindat happy
Funda?

| AcelTipArogant981 a răspuns (pentru sophie12helen):

Sunt baiat straight face

| sophie12helen a răspuns (pentru AcelTipArogant981):

Aaa happy Greseala mea,scuza-ma.Ia-ti un fes,niste ghete, indiferent de culoare, o geaca de fas, sau de piele, un fular gri si un fes frumos :3. Inca odata, imi pare foarte rau ca am crezut ca esti fata.