| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Am si eu o intrebare!
Vinerea viitoare avem o serbare a scolii, si eu sunt o craciunita. Adica de la fiecare clasa trebuie cate una. Iar eu reprezint clasa mea. Si nu am nicio idee in privinta "look-ului". Ma puteti ajuta?
Cum sa-mi prind parul, cu ce sa ma imbrac, accesorii!
Fiecare sfat conteaza!
Funda, celui mai bun rapsuns!
>Multumescbig grin

5 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Pai in costum de craciunita. logic:))
Se gasesc multe de genul asta prin supermarketuri(Real, Cora, Kaufland, Metro).
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:0
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:20&biw=1024&bih=609

| bibyyy143 a răspuns:

Pai impracate cu un costum de craciunita si ia-ti un dres si ciste negre, parul poti sa til lasi desfacut si pe cap poti sa pui o caciulita de craciunita

| ddelia14 a răspuns:

Pai... sa vedem parul sa fie ciufulit, o rochie rosie scurta dar nu mini daca nu ai cumparalaughingsi niste pantofi cu toc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In 7 ani nu te ai decis sa acorzi funda?laughing c am lung termen. Cum ai fost la serbare? Ai stat pe tocuri? Ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti o fusta mini jup si un suten rosu