| stweety10 a întrebat:

Am 18 ani si de 4 ani am inceput sa ma dau cu fond de ten. Acum imi pare rau pentru ca din cauza fondului de ten, tenul meu a inceput sa aiba tot felul de probleme. Cand am tenul prea uscat, cand il am prea gras. Acum am vazut ca au inceput sa imi apara si cosuri negre, pe langa cosuletele pe care le mai aveam eu. As vrea sa imi recomandati niste creme sau niste masti de fata care sa imi aduca tenul meu la normal, nu conteaza cat costa dar sa fie bune. Multumesc.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește o mască pe bază de acid salicil, un tonic antiseptic, un săpun cu sulf, o cremă de zi pentru ten mixt.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zynerit este solutia perfecta pentru orice problema cu ten-ul in special daca ai cosuri, puncte negre, ten gras.etc. Solutia costa in jur de 35 de lei la farmacie. Foloseste-o cu incredere mie mi-au trecut acneele si ten-ul nu mai e gras a revenit la normal.

| Bauuuuu a răspuns:

Pff... pai mai intai renunta la fondul tau de ten.happy o masca buna de fata : de la avon "PLANET SPA cu namol" e foarte buna [din propria experienta] elimina cosurile si punctele negrehappy sper ca te'am ajutathappy

| alexxa_1425 a răspuns:

Vorbeste cu mama ta sau (cu o sora mai mare (daca ai) daca mama ta e mai invarsta) si cumbara-ti creme naturiste nu de la oriflame, avon, lady etc. Se gasesc la platfarm.