| ARSSS a întrebat:

Ajutati-ma va rog big grin! sunt inalt am 1, 96 si 81 kg, deci si slabut, ce model/tipuri de haine mi-ati recomanda sa-mi cumpar? ce fel de bluze, camasi, pantaloni, tricouri, sacouri etc mi-ati recomanda.

2 răspunsuri:
| CarlaD a răspuns:

Ca pantaloni incearca blugi...nici foarte largi nici foarte stramti.
bluze:orienteaza-te spre hanorace cu imprimeuri haioase
camasi:poti opta pentru camasi in carouri foarte la moda purtate descheiate cu un tricou cu un imprimeu dragut pe dedesubt.
La incaltaminte iti recomand tenisii de la Converse caci sunt foarte la moda si adidasii skate, care de asemenea sunt la moda.
iti dau un sfat:fa o vizita in mall in magazinele tineresti gen kelvelo, vitrinele magazinelor te vor ajuta sa iti faci o idee despre cumsa te imbraci