| BlueLifeOfficial a întrebat:

Am auzit ca crema de galbenele are efect de vindecare a vergeturilor si varicelor. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Da! e buna si pentru multe altele. eu o folosesc pentru vergeturi si e ft buna! dar tb folosita mai mult timp nu da rezultate imediate.

7 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Buna.
Da, este :'). Aplicata in fiecare seara dupa un dus cu apa calda. Dupa ceva timp se vor vedea rezultatele ^^.
Trebuie sa faci si excercitii, sa masezi zona respectiva.
Succes.

| croissant a răspuns:

Buna! Sigur ca este adevarat insa necesita mai multa repetare nu se dupa prima aplicare.Merita incercata nu pierzi nimic apropo iti face pielea mai catifelata si mai stralucitoare.Numai bine! Pa-pa

| Ella3133 a răspuns:

Alea vindeca aproape orice, banuiesc ca vindeca si vergeturile, am incercat un timp da dupa aia m`am oprit laughing