| Zellen a întrebat:

Am auzit ca pentru vergeturi este bun balsamul cu bitter suedez, mi-au aparut o gramada, nu mai supoort crying vine vara si daca la fel o safie, eu nu mai ies in pantaloni scurti sad ma omoara asta... a incercat cineva acest balsam? cum se aplica?

4 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Eu am folosit ulei de masline extravirgin, m-am dat o data pe zi si intr-o luna, doua au disparut

| kiri11 a răspuns:

Uleiul de masline tot este bun, important este sa te masezi in zonele dorite 30 min. Un masaj cat se poate de intensiv.

| Lola05 a răspuns:

Nu l-am încercat dar cele mai recomandate soluții în prevenirea și estomparea vergeturilor sunt aplicările de unt de shea sau de cacao pe zona afectată, după fiecare duș.

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Eu am folosit ulei de masline extravirgin si o solutie pentru vergeturi si in doua luni s-au dus!