| anonim_4396 a întrebat:

Buna!Am avut niste cosuri pe fata si le-am stors si mi-au ramas pete.Ce sa fac sa scap de ele ca se vad urat? crying((

5 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Foloseste o crema hidratanta, dar sa nu fie prea grasa, o sa hraneasca pielea si o sa treaca ele.

| Vasybulan a răspuns:

Mai simplu. Astepta cateva zile pana se regenereaza pielea de pe fata. Se vindeca de la sine
big grin

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Pudra mentolata multa!

E cam cea mai buna solutie, nu da cu alcool sau orice alte produse, deoarece raman cicatrici.

Bafta

| delia1999 a răspuns:

Da cu fond de ten...si asteapta pana se usuca.nu ai cum sa scapi de ele...

| Emily04 a răspuns:

Iti spun din priprie experienta ...Eu am avut foarte multe cosuri timp de 2 ani ( si prin foarte multe vreau sa zic foarte multe laughing ).Si nu le-am stors. Sfatul meu e : Nu ti le mai stoarce! Petele pot sa ramana permanent sau pot sa dispara in timp.Nu folosii fond de ten! Fata trebuie sa fie curata.
Bafta