| anonim_4396 a întrebat:

Deci am avut un cos pe nas si l-am stors acum mi-a ramas un semn mov, se vede f urat, ceva remedii? cum scap d acest semn? FUNDA LA CEL MAI BUN!

2 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Merge 100 % am incercatbig grin deci : Daca ai ceai de galbenele daca nu cumperi de la farmacie, nu costa mult big grin pui la fiert si stai la aburi. Tot de la farmacie poti cumpara o crema tot de galbenele si se va ameliora, acel cos va disparea, :*

| kity_9665 a răspuns:

Da te cu crema nidroflor de2-3 ori pe zi doar pe acel cos iar apoi o sa se arate rezultate peste cateva zile...