| Aηηy a întrebat:

Am avut parul natural saten apoi m-am vopsit roscata si am vrut sa revin la culoarea naturala pentru ca am facut o mare greseala. Dupa ce l-am vopsit iar am ajuns la blond coniac. Cum pot sa ajung iar la saten dar fara sa trebuiasca sa-l decolorez? Multumesc mult celor care raspund.

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

In principiu daca te vei mai vopsi acum inca o data cel mai probabil iti va iesi culoarea care ti-o doresti. O alta varianta, care e sigura este sa il lasi sa creasca

| ByaLalalaa a răspuns:

Cu ce culoare te-ai vopsit peste roscat de ti-a dat blond coniac?big grin tot cu blond?