| annessyas a întrebat:

Am fost blonda natural si m-am vopsit roscata dar nu-mi place as vrea sa ajung la culoarea mea naturala fara sa-mi decolorez parul credeti ca se poate? mersi

Răspuns Câştigător
| bellekamms a răspuns:

Nu,nu se poate deoarece aceasta nuanta are pigmenti foarte puternici de fixare a culorii deci, trebuie mai intai decolorat.Am fost si eu roscata, am refuzat decolorarea si m-am chinuit aproape un an sa schimb culoarea.Succes!

2 răspunsuri:
| alysar a răspuns:

Buna.Ai putea sa incerci decapajul.Asta depinde cu ce vopsea te-ai facut, cat de puternica e, dar si cu decapaj e posibil sa-ti mai ramana ceva nuante de rosu.Dar daca se poate face ceva din negru la decapaj nu vad de ce nu s-ar putea si la tine.Bafta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il lasi asa sa nu il vopsesti pana se duce vopseaua si poate merge la culoarea naturala incearca una dintre prietenele mele a reusit.si tot era blonda si apoi sa facut roacata dar a revenit la normal