| BubbleShoot a întrebat:

am banchetul sambata si nu stiu cum sa imi fac parul...as vrea sa fie prins pe o parte si sa il intind dar nu stiu. aveti ceva idei daca nu asa cum am zis eu...ce stiti (dar nu ceva foarte extravagant si complicat) vreau cv mai simplu intins si ceva model.

4 răspunsuri:
| BubbleShoot explică:

Si sa nu uitam fundita.dar va rog dati-mi ceva idei.

| dienuta1990 a răspuns:

Eu de exemplu l-am avut buclat si prins cu o clama lunga.

| Gh3oO a răspuns:

Pai...sa iti dai parul intr-o parte si sa il faci bucle si dakesti tunsa in scari poti sa iti lasi partile mai scurte afara si sa le ondulezi putin varful..parerea mea..asa m-am facut si eu o data si se vede super binee.