| Allealle9092183 a întrebat:

Am culoarea parului un saten inchis si as vrea sa-l dau cu albastru de metil pentru o culoare mai "strigatoare". Eu vreau sa fie albastru.Cum sa il aplic ca sa iasa asa? E o idee buna? Culoarea se duce de pe par cu timpul?

3 răspunsuri:
| Mirunaaaa a răspuns:

Păi.îţi poate ieşi albastru cu o cantitate foarte mare de albastru de metil şi o cantitate foarte mică de apă, însă nu e 100% sigur. Eu zic să te dai doar cu puţin nuanţator blod cât să prindă pe vârfuri şi ar arăta perfect happy.

| SentimenteDistruse22 a răspuns:

Nu o sa iti iese albastru numai daca ai parul blond