| melittlelioness a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc varfurile cu albastru de metil(parul meu este saten inchis)
intrebarea mea este: in cat timp se va duce culoarea?
Funda+vot

Răspuns Câştigător
| LoveYouPdi a răspuns:

Bunahappy :*
Daca te dai cu spray nu te tine mult doar pana la urmatoarea spalare!
Iar daca te vopsesti te tine cam 1 luna maxim!
Apropo avem aceeasi culoare la par si stiu ca o sa-ti stea super!
Sper ca te-am ajutat si mult succes sa-ti iasa asa cum iti doresti!
P.S.: Te poti face daca vrei si cu :mov sau roscat, va arata super, dupa propria experienta!
Te Pup:*!
Pe Curand!

| melittlelioness explică (pentru LoveYouPdi):

Multumesc mult de sfat.
mov sau roscat cu ce ma pot face?
nu vreau sa bag in par nimic chimic, asta e motivul pentru care am optat pentru albastru de metil

| LoveYouPdi a răspuns (pentru melittlelioness):

Bunahappy! Nu ai de ce, chiar ma bucur ca te-am putut ajuta si mersi pentru funda!
Pai depinde ar merge movul ca e mai apropiat de albastru daca nu vrei sa-ti bagi chimicale.dar daca nu te dai la radacina nu o sa te afecteze!
Iar albastrul de metil e o alegere foarte buna!
Te-am pupat!:*
O seara buna!

4 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Eu iti recomand sa incerci cu vopsea semipermanenta, gasesti aici http://www.pisica-neagra.ro

| JustLikeMe a răspuns:

Pe mine m-a tinut vreo 3 saptamani parca thinking