| Denis67 a întrebat:

Buna, am cumparat un balsam Pantene sub forma de spuma si vreau sa va intreb daca este cineva care l-a lasat peste noapte sau nu l-a clătit?
Daca da, va rog sa imi spuneti cum a fost parul dupa!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Balsamul de par NU se lasa niciodata peste noapte, se tine pe par intre 3 si maxim 5 minute si apoi se clateste foarte bine parul!
Cremele si mastile de par au alt regim, dar trebuie sa citesti ce scrie pe cutia produsului, inainte sa provoci o dermatita, de care nu mai poti scapa cu usurinta.

| dinaprilie a răspuns:

Cu coji