| Bianca_Andreea_1997_N0MK a întrebat:

Am dat comanda de o pereche de cizmulite de la Kalapod.a mai dat cineva comanda de acolo? Bine, problema e ca am auzit ca e un site naspa deoarece nu iti aduce ce iti doresti si ti le aduce rupte sau mai scumpe si eu am comandat acuma de la alt magazin online...cand ajung la posta cum fac ca sa le trimit inapoi si daca le trimit mai trebuie sa dau vreun ban?

1 răspuns:
| ilinc a răspuns:

Eu am comandat de la kalapod si a fost totul ok, dar in caz ca nu esti sigura exista magazine, unde poti vede produsele inainte de cumparare. nu, nu trebuie sa dai un ban in plus pentru ca e greseala lor, nicidecum a ta