| Dyana14 a întrebat:

Buna! Am dat doua comenzi de pe shein, una in data de 27 decembrie, una in 28 decembrie. Mentionez ca prima comanda este mare, in jur de 400 ron si a doua este mica. Preblema este ca ieri, 10 ianuarie, mi-a venit comanda mai mica, facuta in data de 28, dar prima comanda inca este in tranzit " arrived at local facility, inca din data de 31. am sunat la sameday si ei spun ca nu este la ajunsa la ei. Oare a mai patit cineva asa? Cum se poate ca sa mi ajunga o comanda si cealalta nici sa nu fie ajunsa de atatea zile?

2 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Posibil sa fie inca in tranzit, depinde din ce depozit este trimisa.

| Madalin543 a răspuns:

Salut, poate nu au pe stoc comanda mare, te-ai uitat si tu la ei pe site sa vezi daca mai au in stoc acel produs? Daca nu incearca sa dai un mail la firma de unde ai cumparat produsele. Sau sa dai un telefon, pentru ca unele firme au numerele de telefon la ei pe site