| Andreeazta a întrebat:

Buna ziua, am dat o comanda pe shein pe 20 Martie, din data de 24 e in transit la arrived at the local facility, e cumva blocat la vama? Comanda ar trebui sa ajungă între 4-7 Aprilie, aștept pana atunci, deși am mai dat o comanda și a ajuns la timp dar pe. Track puteam vedea. Menționez ca sunt doua comenzi una de 600 și una de 500 și am doua sunt blocate pe track

1 răspuns:
| alxxx3344 a răspuns:

Buna. Si eu am patit la fel. Eu am dat pe 13 si azi mi-a aparut ca e in budapesta. Mai așteaptă putin si vezi daca se schimba daca nu trimite mail la shein.