| Elena_Popa_2001 a întrebat:

Am facut o iritatie pe fata! Si nu stiu de la ce? Oare in cat timp va trece, cat mai repede? Folosesc un ulei de argan. Pielea nu ma mananca si nu se vede tare. Dar mi-e frica ca o sa fie ceva permanent. Exista asa ceva? Ajutor, va rog! Dau funda

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

O vizita la un dermatolog ar fi o idee buna, ca sa stii daca e ceva grav sau nu si sa afli ce poti lua ca sa iti dispara iritatia.

| CLCQ a răspuns:

Poate fi o pigmentare, din cauza expunerii la soare, sau ceva mai grav. Iti recomand o vizita la un medic dermatolog.