| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna sad am facut o prostie foarte mare
cea mai mare din viata mea x_x
m-am tuns foarte scurt [mai sus de umeri] si nu situ ce sa fac sa imi creasca repede parul, am incercat cu ulei de ricin, dar nu merge.Am folosit petrol pentru par dar la fel ce safac sa il am macar pana unde se inchide sutienul :d va rog ajutati-ma puppy dog eyes
funda

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

Buna, si eu vreau sa-l fac sa-mi creasca mai repede, dar din pacate nu poti sa faci nimic, decat sa astepti si sa-l ingrijesti. eu procedez astfel:
Folosesc la spalare sampon si balsam din gama elseve color vive la fiecare spalare, apoi il dau cu ser pentru varfuri deteriorate de la gerovital, iar odata pe saptamana( sau la doua saptamani) depinde cum am timp il dau cu masca cu petroleum de la gerovital( masca contine ulei de ricin, petrol, vitamina E si A) cu masca aceasta stau pe cap in jur de 6-7 ore( nu 3-4 cum scrie pe ambalaj)
Sper ca te-am ajutat
bafta:*

5 răspunsuri:
| epurel a răspuns:

Pui vodka / alcool sanitar, in 60 % cazuri functioneaza.

| Patrisia14 a răspuns:

Buna ..stiu eu.te pot ajuta mi-a cumparat mama un sampon de la nivea din Kaufland sau Lidl numai stiu si mi-a crescut parul dupa el

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| pynnk a răspuns:

Exista la faramacie sampoane speciale sunt cam scumpe dar sunt foarte bune.bafta:*

| AlexMrs a răspuns:

Singura solutie din pacate este sa astepti! nu mai da cu toate prostiile pe el. este inutil!

| alinbrd a răspuns:

Tunde-te 0.Asa o sa vezi cum creste mai repede.Adica o sa vezi schimbarile.