| Rox1234 a întrebat:

.am folosit un fard de pleoape da e vechi de peste 7 ani cred.laughing l am lasat o ora. dupa l am sters..am vazut pe net multe chestii nasoale daca folosesti cosmetice nasoale..eu am tinut putin pot pati ceva? laughing Fundita happy

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Absolut nimic, stai liniștită. Mă mir că a rezistat pe pleoape, dacă a expirat de atâta timp!

| Rox1234 explică (pentru floresdemayo):

A rezistat putin de tot doar o ora l am tinut cat sa ma ''joc eu'' sper sa nu fi intrat in piele.

| stroealexutza a răspuns:

Nu cred
Daca te-ai spălat pe fata cu săpun nu vei patii nimic doar ca problema este sa nu cumva sa fii si sensibilă
Debinde de om
In principiu nu cred ca vei patii nimic poate cei avea niste bubite dar te poti da cu alifie sau te duci la farmacie

| DARKMOONSAILOR a răspuns:

Iti pot aparea cosuri

| Rox1234 explică (pentru DARKMOONSAILOR):

...nu l am tinut decat putin... sper sa nu fie ceva grav.

| stroealexutza a răspuns (pentru Rox1234):

Stai linistită
Poate niste cosuri in rest nimic
Multa sanatate