| QueenTH a întrebat:

Buna!
Am multe bluze simple si vreau sa le fac o schimbare de look decat sa-le arunc. Vreau sa imprim pe ele niste modele & poze, ma puteti ajuta? Din cate stiu trebuie sa scot la imprimanta ( ex: o poza cu niste aripi de ingeri ) si mai departe nu mai stiu...ce trebuie sa fac ca sa imprim ceva pe un material?
FUNDAAA :X

Răspuns Câştigător
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Asculti sfatul lui Ftw20
sau daca nu vrei sa faci ce a zis, ai putea sa le cosi decoratiuni (paiete, nasturi)
poate sa faci modele din ata pe care o cosi

https://www.youtube.com/watch?v=8BkJIEx2KLs

1 răspuns:
| Ftw20 a răspuns:

Te duci la o agentie care se ocupa cu asa ceva, de ex unde se fac si poze pentru carnetul de elev/ legitimatie / poze artistice si toate alea, acolo ei iti imprima poze si pe tricouri si pe cani, perne etc