| Asia29 a întrebat:

Am o mica problema si nu stiu cum sa o rezolv. sad Vreau sa imprim niste poze si cand dai sa le imprime imi apare ca imprimanta e oprita, dar nu e adevarat. crying( Ce sa fac? fundita! :*

2 răspunsuri:
| Dosok1 a răspuns:

Du de unde ai luat imprimanta si daca e in garantio dao sa tio repare daca nu du-te la un servis! asa am patit si eu nu este ff scump vreo 500 de mii iti schimba o chestie din imprimanta!

| Asia29 explică:

O am de mai demult. saptamana asta mama a luat-o la alt calculator si de atunci nu mai merge. si nu cred ca mai e in garantie crying