| LumiiMarina a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Mi am pus unghii cu gel și mi an stricat unghia. Multă lume mi a spus, dar până nu am făcut de capul meu nu m am lăsat. Îmi puteți da un sfat? Cum să mi repar unghiile mai repede? Vă rog mult!

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu am unghii cu gel de aproape 2 ani si nu am nici o problema...
Daca ale tale s-au distrus trebuie sa le masezi cu ulei de masline in fiecare seara, lasi sa actioneze minim 10 minute si folosesti in fiecare zi tratament cu b5 de la farmec. Intr-o saptamana o sa vezi imbunatatiri mari.

| LovelyKitty2 a răspuns:

Nu trebuia sa pui unghii false. oricum, du-te la big sau la farmacie si ia-ti Evelin, e un lac foarte bun care intareste unghia. Eu pe ala ti-l recomand, dar poti cauta la farmacie altul, poti intreba de un lac care sa-ti repare unghia. Stai linistita, exista destule.

| LumiiMarina explică:

Nici eu nu am chiar aşa rău. Doar că le aveam frumoase și destul de tari și mi am pus gel pe propria unghie, iar când mi l am dat jos s a luat cu tot cu unghia mică.
Mulțumesc pentru răspunsuri! :*