| HappySadness a întrebat:

Am nevoie de mai multe obiecte chinezesti/japoneze pentru un bal al bobocilor. As dori niste umbrelute de hartie, un kimono pentru fete, evantaie, mai multe obiecte legate de cultura japoneza/chinezeasca, fie de inchiriat, fie de cumparat dat preturile sa nu fie prea piperate intrucat le folosim doar o singura data. M-ati putea ajuta cu niste linkuri sau cunostinte? Va multumesc, dau funda!
PS, sunt din judetul Suceava, ceva din apropiere ar fi perfect!

1 răspuns:
| Copila2016 a răspuns:

2015, really?
Dar, totuși răspund că nu mă pot abține când e vorba despre Asiatici, am un drag de ei laughing ( don't judge me please )

Pe FabricadeMagie.ro găsești kimono la 300 ron parcă.
Iar pe eMAG găsești produse pentru anime-uri.

Oricum, chiar dacă ai făcut asta ce ai reușit să obții? Sunt curioasă când e vorba de Japonia :3