| RMihai15 a întrebat:

Buna, am nevoie de o masca/cagula dar de aia fara gauri, gen cum au trupa aia "Blacklist" care a colaborat cu Carla's Dream pentru Tequilla. Dau funda. Mersi!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

In clipul ăla e un efect video.
Mască faci și tu dintr-un material negru - killer-ii(?) folosesc un ciorap de dama

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Te filmezi cu aparatură de studio profi apoi editezi clipul cu alt program la fel de profi prin care fața (având anterior o anumită culoare diferită de fundal) o faci invizibilă (neagră)
Magie!

| RMihai15 explică (pentru sierra1):

Imi trebuie masca nu un efect gen...