| RMihai15 a întrebat:

Buna, am nevoie de o masca/cagula dar de aia fara gauri, gen cum au trupa aia "Blacklist" care a colaborat cu Carla's Dream pentru Tequilla. Mentionez ca nu vreau de aia ce are gaura pentru gura/ochi, sa fie simpla dintr-o bucata. Dau funda. Mersi!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mihai, acum câteva zile ai mai pus intrebarea, Nu ai primit un răspuns satisfăcător?

| RMihai15 explică (pentru sierra1):

Nu. Intrebarea aia s-a dus si nu mi-a mai raspuns nimeni, ti-l fac pe al tau castigator dar oricum nu am primit ceva relevant...

| sierra1 a răspuns (pentru RMihai15):

Nu contează, tu să fii sănătos