| cristiiistar a întrebat:

am nevoie de raspunsul unui frizer daca se poate : As vrea sa ma duc la frizer, si am o poza,(si fara raspunsuri de gen, arata-i poza la frizer), vreau sa-mi explicati cum sa-i spun frizerului sa ma tunde la fel! http://imageshack.us/photo/my-images/19/tumblrmeuo9kohtb 1rg4njb.gif/

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

In lateral este mai scurt decat restul cu un centimetru aprox

5 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Depinde de parul care il ai. Daca este des s-ar putea sa il faci ca in poza. Ii spui ca vrei sa ai bretonul in sus cu bucla si in rest mai ciufulit.

| cristiiistar explică (pentru DeidaraXR1):

Pai am parul exact ca si el, si culoare, doar ca lungime nu, al meu e momentan mai lung, dar nu-mi dau seama daca este mai scurt in laterale, si mai lung sus. asta e faza!

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru cristiiistar):

Daca nu pot sa te vad nu iti pot spune. El va sti cel mai bine. Nu te poti duce la frizerul care te-a tuns prima oara asa?

| cristiiistar explică (pentru DeidaraXR1):

Pe mine ma interesa parerea ta, daca baiatul din imagine, e tuns mai scurt in lateral, decat sus? eu cred ca as avea parul mai lung cu vreo 2 cm! Eu nu observ daca e mai scurt in lateral decat in partea de sus!

| cristiiistar explică (pentru DeidaraXR1):

Ok mersi mult!

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru cristiiistar):

In lateral este mai scurt decat restul cu un centimetru aprox