| Ready a întrebat:

Ce ii spun frizerului da ca vreau sa ma tund asa? http://imageshack.us/photo/my-images/210/tunsoriscurte2. jpg/
Fara sa ma duc cu poza. Dau Funda si vot.
Am pus intrebarea aici pentru ca este cea mai cautata categorie.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CrazySoursD a răspuns:

Ii zici ca vrei breton pe o parte. tuns scurt in rest si putini tepi sus. Mare lucru...rolling eyes.Dar mai bine iei poza si o bagi pe tel.Ca frizerii sunt cam visatori si poate te trezesti chel laughing!

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ready,intrebarea ta e irelevanta pentru Dragoste si Sex.
Cat timp exista Beauty & Fashion,esti obligat prin regulament sa postezi acolo.
Asa ca, decat sa stai sa te certi, reposteaz-o.

Răspuns utilizator avertizat
| bowwow970 a răspuns:

Pai pentru categorie: ca tocmai ti'ai luat o *** in freza si vrei sa arate din nou ca o pi2da de freza
in general: ca vrei sa te bata toti barbati de pe strada cand te vad si ca te'a parasti prietenu tau gay

| Ready explică (pentru bowwow970):

Nu am facut asta ca sa ma cert cu toti "smecherii" ca tine da ca nu sti raspunsu la intrebare numai comenta aiurea. ca nu ma cunosti tu pe mine sa zici ca sunt gay.