| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru. Am o bluza babydoll cu bretele, lunga peste sold de culoare ciclam si as vrea sa imi iau un sacou peste ea sau un bolero sau altceva. Ma voi imbraca si cu o fusta scurta de culoare neagra.
Cu ce se potriveste aceasta bluza, ce sa i-au peste ea?
Trebuie sa merg la un botez in data de 11 septembrie.

Răspuns Câştigător
| Bianca_1513 a răspuns:

Bunahappy!
Parererea mea e ca ar trebui sa incerci un bolero cu maneca lunga negru deoarece poate fi racoarethinking
Dar sa nu fie prea elegant boleroul.
Succeshappy

2 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

Http://www.laredoute.ro/......14738.html cu un sacou de genu numai ca pe negru cretca arata bine.
Sau mai poti sa iei un sacou negru simplu doar cu un nasture in fata de culoare neagra;)

| alexandraalis a răspuns:

Am uitat sa spun ca bluza este din saten