| cascavaaal a întrebat:

:*:*. La aceasta intrebare as dori multe sugestii daca se poate. Cu ce ar trebui sa ma imbrac la ziua mea de nastere? va fi o zii superba, vor fii multi invitatii si nu as vrea sa arat penibil. Uitati cateva modele:
-O vesta neagra si cu o rochita scurta[rochita de culoare roz cu putin negru]
-O fusta de blug scurta, un maieu necoltat si cu un bolero
-Pantaloni 3 sfert largi, cu un tricou si o bluza de trening scurta
-o rochita fara bretene

ps[ziua mea de nastere este in vara.deci nu merge cu blugi sau alte chestii mai groase]

Astept si alte opinii

Multumesc :*:* [dau funda >big grin

Răspuns Câştigător
| unknown a răspuns:

As zice sa iei rochita cu vesta poti incerca cu niste pantofi care sa iti placa sau niste sandale comode si chic.Nu iti lua prea multe accesorii niste bratari de efect si poate un lantisor finut eu as spune ca sunt de ajuns. Sper sa te simti bine!

4 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

As zice sa te imbraci intro rochita . dar nu neagra pentru ca aduce ghinion dar ar merge una frumoasa alba cu negru fara bretele sau roz http://www.google.ro/......tp?/imgres asta e dragutsa:x

| Lucinca a răspuns:

As zice sa te imbraci intr-o rochita. dar nu neagra pentru ca aduce ghinion dar ar merge una frumoasa alba cu negru fara bretele sau roz http://www.google.ro/......tp?/imgres asta e dragutsa:x

| Lucinca a răspuns:

As zice sa te imbraci intr-o rochita. dar nu neagra pentru ca aduce ghinion dar ar merge una frumoasa alba cu negru fara bretele sau roz http://www.google.ro/......tp?/imgres asta e dragutsa:x