| andreea1523 a întrebat:

am o intrebare.

Deci, sa incepem. Acum cateva luni mi-am cumparat o sapca de fete ( Monster ), dar mi s-a murdarit si am bagat-o in masina de spalat. dar din pacate cand am scos-o din masina s-a turtit deloc. am tinut-o toata ziua pe cap, ca sa se umfle macar putin. dar deloc. Ce as putea sa fac sa fie ca inainte adica umflata?
FUNDA

1 răspuns:
| Mirke a răspuns:

Sa o bagi inapoi in masina de spalat ca acolo s-a turtit deloc deci e ca noua! Daca vrei sa o umflii, du-o la o benzinarie unde se umfla rotile, sau unde vezi ca se umfla baloane, vezi v-un vecin care ar pompa!