| Alasia a întrebat:

am o dilema. sunt bruneta vopsita. vreau sa imi schimb culoarea intr-un maro auriu. cum fac cu decolorarea si vopsirea? dupa cat timp trebuie sa ma vopsesc dupa ce il decolorez si cum fac? trebuie uscat dupa decolorare si apoi vopsit sau trebuie asteptat un timp dupa decolorare?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste lichide pentru decolorare la farmacii...am auzit nu stiu daca e real. Dar daca nu vrei sa-ti arzi parul, mai bine asteapta sa se decoloreze. Am auzit ca poti merge si la saloanme acestea sunt expertewinking. Succeswinking