| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa-mi vopsesc sprancenele (de la negru la maro) trebuie sa mi le decolorez? Eu de natura mea sunt bruneta, dar m-am vopsit un blond inchis-auriu si nu-mi sta prea bine cu sprancene negre I don't want to see

Problema e,; ca din cate am inteles vopseaua de pe sprancene se duce in cateva (2-3) zile si apoi raman cu ele cica "portocalii" adica se vor vedea urat decolorate. E adevarat?

Ce-mi recomandati sa fac?
Le las asa sau mi le decolorez? Adica de la negru, pana la a ajunge la maro trebuie decolorat, mnuh? sau? Funda&vot

2 răspunsuri:
| AdinnaAdinna a răspuns:

Buna! Eu zic sa nu le decolorezi.iar vopseaua nu se duce asa usor big grin du-te la un salon sa ti le vopseasca o stilista si sunt sigura ca vor iesi bine!
Fundita? :X